1716 MANGO ST NE

PALM BAY, Florida 32905 · Brevard County · Parcel 28 3714-52-1-8

$31 510
Assessed Value
$113 700
Market Value
Annual Tax
$6 510
Taxable Value
Ownership
OwnerGUILLEMETTE, GUY
Mailing Address1716 MANGO ST NE PALM BAY FL 32905
Property Details
Year Built1981
Living Area1 072 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$44 000
Just (Market) Value$113 700
Assessed Value$31 510
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 510